ART / Oil paintings / Oil painting 13486129
nr 1348 6129
OIL PAINTING
unidentified artist. Still life with flowers. Signerad Forsberg. Oil on canvas, 60x49 cm,
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Forsberg. Olja på duk, 60x49 cm
300
SEK 450
Monday September 21 2020
at 19:43:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr